Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Jak na krtka

Jak se zbavit krtka? Nevíte jakou past na krtka použít? Jaký odpuzovač krtků? Firma Deratizace-Global sídlící v hlavním městě Praha a vyjíždějíc po celý den, po celý Středočeský kraj. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a zajistíme, aby se u Vás už neobjevil žádný krtek. Likvidace krtka provádíme kvalitně a levně.

Jak se zbavit krtka

Účinným způsobem jak na krtka, je odpuzovač krtků. Pomůže k vyhnání krtka a my víme, jak ho použít s maximálně vhodným účinkem. Krtek na zahradě je častým problémem, proto past na krtka používáme za našich odborných zkušeností a s velkou pravděpodobností úspěšného chycení. Jak vyhnat ze zahrady krtka je nám tedy dobře známo. Poté, co je ukončena likvidace krtka je možné rozmístit odpuzovač krtků (plašič krtků), těchto odpuzovačů je více druhů, například solární odpuzovač krtků. Víme jaký odpuzovač krtků je pro Vás ten správný a ukážeme Vám, jak ho použít.

Jak nás kontaktovat

Hubení krtků

Po likvidaci krtka prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Výskyt krtků

Víme nejen jak na krtky, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.